Psi fryzjer Skórzewo

Psi fryzjer – Skórzewo i okolice

 

Psi fryzjer Skórzewo  – HappyDog Studio Psiej Urody to nowoczesny salon pielęgnacyjny, który został stworzony z miłości do psów. Oferujemy wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, które pozwolą Państwa psu na całkowity relaks – niczym w luksusowym salonie SPA. W naszym studio do każdego czworonoga podchodzimy indywidualnie – przyjmujemy zarówno małe, jak i duże pieski. Podczas naszej pracy korzystamy z najwyższej jakości akcesoriów i urządzeń, które są dla psów komfortowe i całkowicie bezpiecznie. 

 

Trymowanie i strzyżenie psów – Skórzewo 

 

Trymowanie i strzyżenie psów to dwa najpopularniejsze zabiegi pielęgnacyjne w naszym salonie, z których bardzo chętnie korzystają klienci. Strzyżenie jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, jednak nie wykonuje się go w przypadku wszystkich piesków. Strzyc można psy, które nie wykształcają podszerstka, czyli posiadają włos okrywowy. W innym przypadku zalecane jest trymowanie, czyli skuteczne pozbywanie się martwej sierści. Zarówno pierwszy, jak i drugi rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego, ma na celu pozytywnie wpłynąć na kondycję włosów Państwa pupila. 

 

Fryzjer dla psów Skórzewo 

Happy Dog znajduje się w Plewiska przez ulicy Kolejowej 36/25. Do naszego salonu zapraszamy również klientów z Poznania i okolic – Skórzewa, Lubonia, Komornik, Dąbrówki, Przeźmierowa oraz innych pobliskich miejscowości. Oferujemy również czyszczenie uszu, pielęgnację łapek, obcinanie pazurków, usuwanie kleszczy, kąpiele oraz wyczesywanie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!

Zapraszamy

ADRES
ul. Kolejowa 36/25
62-064 Plewiska

tel. 668 115 535
kontakt@happydog-studio.pl