Psi fryzjer Komorniki

Psi fryzjer – Komorniki 

 

HappyDog Studio Psiej Urody to niepowtarzalne miejsce, które zostało stworzone z myślą o Państwa pupilu. Dla każdego właściciela jego pies jest stworzeniem wyjątkowym, które poprawia mu humor każdego dnia, wesoło merdając ogonem. Dlaczego więc nie zadbać o niego i nie zapewnić mu chwili relaksu? Nasze miejsce powstało z myślą o Państwa psach! Oferujemy kompleksowe usługi, które nie tylko sprawią, że Państwa pies będzie wyglądał pięknie, ale również pozwolą mu na skorzystanie z wyjątkowego, psiego SPA, a to wszystko pod okiem wykwalifikowanej groomerki.

Fryzjer dla psów – Komorniki 

 

Nasz salon psiej urody znajduje się w Plewiskach przy ulicy Kolejowej 36/25, jednak serdecznie zapraszamy również wszystkich klientów z okolicy! Do każdego czworonoga pochodzimy indywidualnie i oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Klienci, którzy już raz powierzyli nam swojego psa, regularnie wracają do naszego salonu, co ogromnie nas cieszy i motywuje do dalszej pracy. Aktywnie bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach, a to wszystko po to, aby Państwa pies miał zapewnioną jak najlepszą opiekę!

 

Trymowanie i strzyżenie psów – Komorniki i okolice! 

Oferujemy profesjonalne usługi jak trymowanie psów – Komorniki, Plewiska i okolice,  a także strzyżenie, wyczesywanie, czyszczenie uszu, pielęgnację łapek, kąpiele, obcinanie pazurków oraz usuwanie kleszczy. Pielęgnujemy wszystkie pieski – niezależnie od ich wielkości, gdyż posiadamy bezpieczny i przystosowany sprzęt i akcesoria. HappyDog Studio Psiej Urody to salon, który pozostaje w stałym kontakcie z gabinetem weterynaryjnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować natychmiast – w trosce o samopoczucie i zdrowie Państwa pupila. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 

Zapraszamy

ADRES
ul. Kolejowa 36/25
62-064 Plewiska

tel. 668 115 535
kontakt@happydog-studio.pl