Psi fryzjer Dąbrówka

Profesjonalne strzyżenie psów – Dąbrówka 

 

Happy Dog Studio Psiej Urody to nowoczesny salon dla psów, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji Państwa milusińskich. Psy towarzyszyły nam od zawsze, dlatego postanowiliśmy stworzyć to wyjątkowe miejsce, aby połączyć naszą pasję z pracą. W naszym salonie piękności każdy pies otrzymuje najlepszą opiekę i ma szansę całkowicie się zrelaksować. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowaną groomerkę – bezpiecznie i w komfortowych warunkach.

 

Psi fryzjer – Dąbrówka i okolice 

 

Nasze studio jest ulokowane w urokliwych Plewiskach przy ulicy Kolejowej 36/25. Do naszego salonu chętnie przyjeżdżają także mieszkańcy Dąbrówki, Komorniki, Lubonia, Poznania oraz innych pobliskich miast i miejscowości. Oferujemy nie tylko profesjonalne strzyżenie i trymowania piesków, ale również wyczesywanie, kąpiele, obcinanie pazurów, czyszczenie łapek i uszu, a także usuwanie kleszczy. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, dzięki czemu zdobywamy jeszcze większą dawkę wiedzy oraz nowe umiejętności. 

 

Fryzjer dla psów Dąbrówka – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz salon? Przede wszystkim ze względu na jakość świadczonych usług! Do każdego psa podchodzimy w sposób indywidualny, a w naszym salonie przyjmujemy zarówno małe, jak i duże czworonogi. Dysponujemy najwyższej klasy, profesjonalnym sprzętem, który jest przystosowany do kontaktu ze zwierzętami i całkowicie bezpieczny. Na wszystkie psy, które czekają na swoich właścicieli po wykonanym zabiegu pielęgnacyjnym, czekają atrakcyjne zabawki oraz przysmaki, aby umilić im czas. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy

ADRES
ul. Kolejowa 36/25
62-064 Plewiska

tel. 668 115 535
kontakt@happydog-studio.pl