Psi fryzjer Dąbrowa

Psi fryzjer – Dąbrowa 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli psów – zarówno tych mniejszych, jak i większych, do skorzystania z naszych profesjonalnych usług! Happy Dog Studio Psiej Urody to wyjątkowe miejsce, które specjalizuje się w pielęgnacji czworonogów. W skład naszych usług wchodzi strzyżenie, trymowanie, kąpiele, wyczesywanie, a także pielęgnacja łap, uszu oraz usuwanie kleszczy i obcinanie pazurów. W salonie o pieski dba wykwalifikowana groomerka, która do każdego psiego klienta podchodzi indywidualnie. 

 

Strzyżenie i trymowanie psów Dąbrowa 

 

Naszą dewizą i głównym celem, który staramy się realizować każdego dnia, jest zapewnienie każdemu psu bezpiecznych warunków w trakcie każdego zabiegu pielęgnacyjnego. W końcu Państwa milusiński również zasługuje na chwilę relaksu, prawda? Podczas pracy korzystamy z profesjonalnego, przystosowanego do zwierząt sprzętu, który nie tylko ułatwia nam pracę, ale jest również wygodny i komfortowy dla psa. Na naszych czworonożnych klientów czeka również wiele atrakcyjnych zabawek oraz przysmaków! 

 

Profesjonalny fryzjer dla psów – Dąbrowa. Odwiedź nasz salon! 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników psów do odwiedzenia naszego salonu HappyDog. Pracujemy w Plewiskach przy ulicy Kolejowej 36/25, jednak regularnie odwiedzają nas również klienci z bliskich okolic, jak Dąbrowa, Komorniki, Luboń, Poznań, czy Skórzewo. W celu umówienia się na wizytę prosimy o bezpośredni, telefoniczny kontakt – wybierzemy wspólnie najlepszy, wolny termin. Nasz salon przyjmuje zarówno małe, jak i duże psiaki.

Zapraszamy

ADRES
ul. Kolejowa 36/25
62-064 Plewiska

tel. 668 115 535
kontakt@happydog-studio.pl