Psi fryzjer Przeźmierowo

Fryzjer dla psów – Przeźmierowo i okolice 

 

Fryzjer dla psów Przeźmierowo

Wesoło merdający ogon, cztery radosne łapy i zawsze uśmiechnięty pyszczek, który wita nas w drzwiach po krótszej i dłuższej nieobecności. Psy. Niezwykłe i mądre istotki, które zainspirowały nas do stworzenia wyjątkowego miejsca. Z miłości i pasji powstał Happy Dog – Studio Psiej Urody, który oferuje najwyższej jakości usługi pielęgnacyjne dla wszystkich piesków – zarówno tych małych, jak i większych. W naszym salonie na psiaki czeka wykwalifikowana groomerka, mnóstwo zabawek i smakołyków oraz nieograniczone ilości pieszczot. Serdecznie zapraszamy! 

 

Trymowanie psów – Przeźmierowo 

 

Trymowanie psów to zabieg na który bardzo często decydują się właściciele piesków. Jest to świetna alternatywa dla klasycznego strzyżenia w przypadku psów szorstkowłosych, która polega na usunięciu martwych włosów. Rezultatem trymowania jest sierść w dużo lepszej kondycji, którą zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości. Pies w domu pozostawię także znacznie mniejsze ilości włosów. Każdy zabieg w naszym salonie to niesamowity relaks dla Państwa psa, którego potrzebuje! 

 

Profesjonalne strzyżenie psów – Przeźmierowo 

Happy Dog Studio Psiej Urody to salon dla piesków, który jest zlokalizowany w Plewiskach koło Poznania. Serdecznie zapraszamy także mieszkańców z pobliskich miejscowości – Przeźmierowa, Lubonia, Komornik, Dąbrówki, czy Skórzewa. Oferujemy nie tylko profesjonalne strzyżenie i trymowanie, ale również obcinanie pazurków, pielęgnację uszu i łap, usuwanie kleszczy, kąpiele oraz wyczesywanie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym salonem w celu umówienia wizyty.

Zapraszamy

ADRES
ul. Kolejowa 36/25
62-064 Plewiska

tel. 668 115 535
kontakt@happydog-studio.pl