O firmie

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami czworonożnego przyjaciela, to sami już wiecie, jaka jest to ogromna radość.

To uczucie, gdy niezależnie od tego, kiedy wracacie i w jakim nastroju, on zawsze wita Was z nieopisaną radością. Jednakże pamiętać należy i o tym, by i jemu sprawić odrobinę przyjemności. Państwa pies też potrzebuje, by ktoś zadbał o niego od czasu do czasu bardzo troskliwie. I właśnie dla spełniania takich marzeń czworonoga powstał HappyDog - salon piękności dla piesków.

Ideą HappyDog jest zapewnienie Państwa czworonożnemu przyjacielowi chwili pełnego relaksu w komfortowych warunkach. Stąd też w zakres proponowanych usług wchodzi strzyżenie i trymowanie, a więc prawdziwy psi fryzjer. By jednak usługa HappyDog była jeszcze bardziej komfortowa, oferujemy ponadto usługi usuwania kleszczy, obcinania pazurków, jak i też pielęgnacji łap.

Oczywiście nie zapominamy również o takich elementach psiej pielęgnacji, jak wyczesywanie, czyszczenie uszu, czy też kąpiele. Wszystko po to, by Państwa czworonożny przyjaciel poczuł się u nas jak podczas wizyty w luksusowym SPA.

Kompleksowa oferta doskonale odzwierciedla potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy wysoki standard obsługi oraz najlepszej klasy produkty do pielęgnacji piesków.

Zapraszamy

ADRES
ul. Kolejowa 36/25
62-064 Plewiska

tel. 668 115 535
kontakt@happydog-studio.pl